ADV7125KSTZ50-REEL Analog Devices
  • Available: 3,951
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ADV7125KSTZ50-REEL Analog Devices
    ADV7125KSTZ50-REEL is manufactured by Analog Devices and is categorized in the Digital - Analog Converters category. ADV7125KSTZ50-REEL is described as IC DAC VIDEO 3CH 50MHZ 48LQFP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT