ADV7120KSTZ50 Analog Devices
  • Available: 234
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ADV7120KSTZ50 Analog Devices
    ADV7120KSTZ50 Analog Devices
    ADV7120KSTZ50 is manufactured by Analog Devices and is categorized in the Digital - Analog Converters category. ADV7120KSTZ50 is described as IC DAC VIDEO 3-CH 50MHZ 48-LQFP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM