AD9883ABSTZ-140 Analog Devices
  • Available: 55
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AD9883ABSTZ-140 Analog Devices
    AD9883ABSTZ-140 Analog Devices
    AD9883ABSTZ-140 is manufactured by Analog Devices and is categorized in the Specialized Interface category. AD9883ABSTZ-140 is described as IC INTERFACE FLAT 140MHZ 80LQFP. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Analog Devices
    ---> Specialized Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Specialized Interface
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT