RTS6BS12N10S03 Amphenol Sine Systems
  • More about RTS6BS12N10S03 Amphenol Sine Systems
    RTS6BS12N10S03 is manufactured by Amphenol Sine Systems and is categorized in the Circular Connector Housings category. RTS6BS12N10S03 is described as CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"