UA-30BFMM-SL7B02 Amphenol LTW
  • Part Number: UA-30BFMM-SL7B02
  • Manufacturer Name: Amphenol LTW
  • Description: USB 3.0 A TYPE
  • Category: USB Cables
  • Status:
  • More about UA-30BFMM-SL7B02 Amphenol LTW
    UA-30BFMM-SL7B02 Amphenol LTW
    UA-30BFMM-SL7B02 is manufactured by Amphenol LTW and is categorized in the USB Cables category. UA-30BFMM-SL7B02 is described as USB 3.0 A TYPE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM