UA-30AFMM-LL7B03 Amphenol LTW
  • Part Number: UA-30AFMM-LL7B03
  • Manufacturer Name: Amphenol LTW
  • Description: USB 3.0 A TYPE
  • Category: USB Cables
  • Status:
  • More about UA-30AFMM-LL7B03 Amphenol LTW
    UA-30AFMM-LL7B03 Amphenol LTW
    UA-30AFMM-LL7B03 is manufactured by Amphenol LTW and is categorized in the USB Cables category. UA-30AFMM-LL7B03 is described as USB 3.0 A TYPE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK