UA-30AFMM-LL7B02 Amphenol LTW
  • Part Number: UA-30AFMM-LL7B02
  • Manufacturer Name: Amphenol LTW
  • Description: USB 3.0 A TYPE
  • Category: USB Cables
  • Status:
  • More about UA-30AFMM-LL7B02 Amphenol LTW
    UA-30AFMM-LL7B02 Amphenol LTW
    UA-30AFMM-LL7B02 is manufactured by Amphenol LTW and is categorized in the USB Cables category. UA-30AFMM-LL7B02 is described as USB 3.0 A TYPE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol LTW
    ---> USB Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  USB Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS