SSL12-J2LJ0-020H01 Amphenol LTW
  • More about SSL12-J2LJ0-020H01 Amphenol LTW
    SSL12-J2LJ0-020H01 is manufactured by Amphenol LTW and is categorized in the SSL - Cables category. SSL12-J2LJ0-020H01 is described as CABLE 2POS JACK 1M. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol LTW
    ---> SSL - Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  SSL - Cables
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD