PT02A-14-18SY Amphenol Industrial
  • More about PT02A-14-18SY Amphenol Industrial
    PT02A-14-18SY is manufactured by Amphenol Industrial and is categorized in the Circular Connectors category. PT02A-14-18SY is described as CONN RCPT 18POS BOX MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK