MS3127E12-10SLC Amphenol Industrial
  • More about MS3127E12-10SLC Amphenol Industrial
    MS3127E12-10SLC is manufactured by Amphenol Industrial and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS3127E12-10SLC is described as CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Industrial
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM