MS3120F16-23S-LC Amphenol Industrial
  • More about MS3120F16-23S-LC Amphenol Industrial
    MS3120F16-23S-LC is manufactured by Amphenol Industrial and is categorized in the Circular Connector Housings category. MS3120F16-23S-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 23POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED