MS3110P12-3P Amphenol Industrial
  • More about MS3110P12-3P Amphenol Industrial
    MS3110P12-3P is manufactured by Amphenol Industrial and is categorized in the Circular Connectors category. MS3110P12-3P is described as CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM