ACC08E28-12P-027-LC Amphenol Industrial
  • More about ACC08E28-12P-027-LC Amphenol Industrial
    ACC08E28-12P-027-LC is manufactured by Amphenol Industrial and is categorized in the Circular Connector Housings category. ACC08E28-12P-027-LC is described as CONN PLUG HSNG MALE 26POS R/A. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A