SLW28S-1C7LF Amphenol FCI
  • More about SLW28S-1C7LF Amphenol FCI
    SLW28S-1C7LF Amphenol FCI
    SLW28S-1C7LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SLW28S-1C7LF is described as CONN FFC FPC VERT 28POS 1MM PCB. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM