SLW18R-1C7LF Amphenol FCI
  • More about SLW18R-1C7LF Amphenol FCI
    SLW18R-1C7LF Amphenol FCI
    SLW18R-1C7LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SLW18R-1C7LF is described as CONN FFC BOTTOM 18POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM