SLP10S-2LF Amphenol FCI
  • More about SLP10S-2LF Amphenol FCI
    SLP10S-2LF Amphenol FCI
    SLP10S-2LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SLP10S-2LF is described as CONN FFC VERT 10POS 1.25MM PCB. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK