SIP050-1X29-157BLF Amphenol FCI
  • More about SIP050-1X29-157BLF Amphenol FCI
    SIP050-1X29-157BLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Transistor Sockets category. SIP050-1X29-157BLF is described as CONN SOCKET SIP 29POS TIN. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM