SIP050-1X24-157BLF Amphenol FCI
  • More about SIP050-1X24-157BLF Amphenol FCI
    SIP050-1X24-157BLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Transistor Sockets category. SIP050-1X24-157BLF is described as CONN SOCKET SIP 24POS TIN. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT