SIP050-1X22-157BLF Amphenol FCI
  • More about SIP050-1X22-157BLF Amphenol FCI
    SIP050-1X22-157BLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Transistor Sockets category. SIP050-1X22-157BLF is described as CONN SOCKET SIP 22POS TIN. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM