SIP050-1X21-157BLF Amphenol FCI
  • More about SIP050-1X21-157BLF Amphenol FCI
    SIP050-1X21-157BLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Transistor Sockets category. SIP050-1X21-157BLF is described as CONN SOCKET SIP 21POS TIN. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM