SFW28R-6STE1 Amphenol FCI
  • More about SFW28R-6STE1 Amphenol FCI
    SFW28R-6STE1 Amphenol FCI
    SFW28R-6STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW28R-6STE1 is described as CONN CIC TOP 28POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM