SFW26R-5STE1LF Amphenol FCI
  • More about SFW26R-5STE1LF Amphenol FCI
    SFW26R-5STE1LF Amphenol FCI
    SFW26R-5STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW26R-5STE1LF is described as CONN CIC BOTTOM 26POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"