SFW24R-1STE9LF Amphenol FCI
  • More about SFW24R-1STE9LF Amphenol FCI
    SFW24R-1STE9LF Amphenol FCI
    SFW24R-1STE9LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW24R-1STE9LF is described as CONN FFC BOTTOM 24POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"