SFW23S-2STME1LF Amphenol FCI
  • More about SFW23S-2STME1LF Amphenol FCI
    SFW23S-2STME1LF Amphenol FCI
    SFW23S-2STME1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW23S-2STME1LF is described as CONN FFC FPC VERT 23POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE