SFW22R-4STE1LF Amphenol FCI
  • More about SFW22R-4STE1LF Amphenol FCI
    SFW22R-4STE1LF Amphenol FCI
    SFW22R-4STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW22R-4STE1LF is described as CONN FFC FPC TOP 22POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN