SFW22R-3STE1 Amphenol FCI
  • More about SFW22R-3STE1 Amphenol FCI
    SFW22R-3STE1 Amphenol FCI
    SFW22R-3STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW22R-3STE1 is described as CONN FFC BOTTOM 22POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X