SFW20S-2STAE1LF Amphenol FCI
  • More about SFW20S-2STAE1LF Amphenol FCI
    SFW20S-2STAE1LF Amphenol FCI
    SFW20S-2STAE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW20S-2STAE1LF is described as CONN FPC VERT 20POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE