SFW20R-3STGE1LF Amphenol FCI
  • More about SFW20R-3STGE1LF Amphenol FCI
    SFW20R-3STGE1LF Amphenol FCI
    SFW20R-3STGE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW20R-3STGE1LF is described as CONN 20POS 1MM SMD R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"