SFW20R-1STGE1LF Amphenol FCI
  • More about SFW20R-1STGE1LF Amphenol FCI
    SFW20R-1STGE1LF Amphenol FCI
    SFW20R-1STGE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW20R-1STGE1LF is described as CONN FPC BOTTOM 20POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F