SFW18S-2STE9LF Amphenol FCI
  • More about SFW18S-2STE9LF Amphenol FCI
    SFW18S-2STE9LF Amphenol FCI
    SFW18S-2STE9LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW18S-2STE9LF is described as CONN FFC FPC VERT 18POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE