SFW18R-1STAE5LF Amphenol FCI
  • More about SFW18R-1STAE5LF Amphenol FCI
    SFW18R-1STAE5LF Amphenol FCI
    SFW18R-1STAE5LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW18R-1STAE5LF is described as CONN FPC BOTTOM 18POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE