SFW15S-2STME1LF Amphenol FCI
  • More about SFW15S-2STME1LF Amphenol FCI
    SFW15S-2STME1LF Amphenol FCI
    SFW15S-2STME1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW15S-2STME1LF is described as CONN FFC FPC VERT 15POS 1MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK