SFW15S-2STMAE1LF Amphenol FCI
  • More about SFW15S-2STMAE1LF Amphenol FCI
    SFW15S-2STMAE1LF Amphenol FCI
    SFW15S-2STMAE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW15S-2STMAE1LF is described as CONN FPC VERT 15POS 1.00MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F