SFW13R-1STE1LF Amphenol FCI
  • More about SFW13R-1STE1LF Amphenol FCI
    SFW13R-1STE1LF Amphenol FCI
    SFW13R-1STE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW13R-1STE1LF is described as CONN FFC BOTTOM 13POS 1.00MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"