SFW12R-2STE1 Amphenol FCI
  • More about SFW12R-2STE1 Amphenol FCI
    SFW12R-2STE1 Amphenol FCI
    SFW12R-2STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW12R-2STE1 is described as CONN FFC FPC TOP 12POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"