SFW12R-1STZE1LF Amphenol FCI
  • More about SFW12R-1STZE1LF Amphenol FCI
    SFW12R-1STZE1LF Amphenol FCI
    SFW12R-1STZE1LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW12R-1STZE1LF is described as CONN FFC BOTTOM 12POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM