SFW10R-4STE1 Amphenol FCI
  • More about SFW10R-4STE1 Amphenol FCI
    SFW10R-4STE1 Amphenol FCI
    SFW10R-4STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFW10R-4STE1 is described as CONN FFC FPC TOP 10POS 1MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK