SFV33R-4STE9HLF Amphenol FCI
  • More about SFV33R-4STE9HLF Amphenol FCI
    SFV33R-4STE9HLF Amphenol FCI
    SFV33R-4STE9HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV33R-4STE9HLF is described as CONN FFC TOP 33POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"