SFV32R-2STE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV32R-2STE1HLF Amphenol FCI
    SFV32R-2STE1HLF Amphenol FCI
    SFV32R-2STE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV32R-2STE1HLF is described as CONN FFC TOP 32POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"