SFV32R-2STE1 Amphenol FCI
  • More about SFV32R-2STE1 Amphenol FCI
    SFV32R-2STE1 Amphenol FCI
    SFV32R-2STE1 is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV32R-2STE1 is described as CONN FFC TOP 32POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"