SFV28R-1STBE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV28R-1STBE1HLF Amphenol FCI
    SFV28R-1STBE1HLF Amphenol FCI
    SFV28R-1STBE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV28R-1STBE1HLF is described as CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE