SFV26R-2STBE9HLF Amphenol FCI
  • More about SFV26R-2STBE9HLF Amphenol FCI
    SFV26R-2STBE9HLF Amphenol FCI
    SFV26R-2STBE9HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV26R-2STBE9HLF is described as CONN FFC TOP 26POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK