SFV26R-2STBE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV26R-2STBE1HLF Amphenol FCI
    SFV26R-2STBE1HLF Amphenol FCI
    SFV26R-2STBE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV26R-2STBE1HLF is described as CONN FFC TOP 26POS 0.5MM SMD R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F