SFV20R-2STBE9HLF Amphenol FCI
  • More about SFV20R-2STBE9HLF Amphenol FCI
    SFV20R-2STBE9HLF Amphenol FCI
    SFV20R-2STBE9HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV20R-2STBE9HLF is described as CONN FFC TOP 20POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM