SFV20R-1STBE5HLF Amphenol FCI
  • More about SFV20R-1STBE5HLF Amphenol FCI
    SFV20R-1STBE5HLF Amphenol FCI
    SFV20R-1STBE5HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV20R-1STBE5HLF is described as CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol FCI
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK