SFV19R-2STE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV19R-2STE1HLF Amphenol FCI
    SFV19R-2STE1HLF Amphenol FCI
    SFV19R-2STE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV19R-2STE1HLF is described as CONN FFC TOP 19POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"