SFV16R-2STE9HLF Amphenol FCI
  • More about SFV16R-2STE9HLF Amphenol FCI
    SFV16R-2STE9HLF Amphenol FCI
    SFV16R-2STE9HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV16R-2STE9HLF is described as CONN FFC TOP 16POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM