SFV12R-4STE1HLF Amphenol FCI
  • More about SFV12R-4STE1HLF Amphenol FCI
    SFV12R-4STE1HLF Amphenol FCI
    SFV12R-4STE1HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV12R-4STE1HLF is described as CONN FPC TOP 12POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE