SFV12R-2STBE5HLF Amphenol FCI
  • More about SFV12R-2STBE5HLF Amphenol FCI
    SFV12R-2STBE5HLF Amphenol FCI
    SFV12R-2STBE5HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV12R-2STBE5HLF is described as CONN FFC TOP 12POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    VENT AIR AND MOISTURE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
    Phoenix Contact
    FOOT ELEMENT
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V