SFV12R-1STE9HLF Amphenol FCI
  • More about SFV12R-1STE9HLF Amphenol FCI
    SFV12R-1STE9HLF Amphenol FCI
    SFV12R-1STE9HLF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. SFV12R-1STE9HLF is described as CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"